ארון אמבטיה בראשון לציון

ארון אמבטיה בראשון לציון

הזמן קצר והמלאכה מרובה, בתום עוד יום עבודה ארוך אתם כבר עייפים, בכל זאת לא מוותרים ויוצאים לחדש ארון אמבטיה בראשון לציון לחידוש חדר הרחצה. אנחנו מזמינים אתכם אל אמבטנט לבחון את הדגמים החדשים, אפשרויות עיצוב לחדר האמבטיה שלכם וגם מחירים, אבזור של חדרי אמבטיה הוא המקצוע שלנו ואנו מתייחסים אליו ברצינות רבה, הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם.

ארון אמבטיה במבצע

ארון אמבטיה במבצע

אחת הדילמות הראשיות המתעוררות כאשר אנו מתכננים מעבר אל דירה שכורה תהיה היקף ההשקעה הכדאי בדירה. מצד אחד נרצה כמובן לעצב לעצמנו סביבת מגורים נעימים ומטופחת, אך מצד שני, מדובר בדירה זמנית בה לא נוכל לבצע שיפוצים ובה לא נרצה להשקיע כספים רבים.

ארון אמבטיה מעץ

ארון אמבטיה מעץ

הכול מסכימים כי ריהוט עץ מלא הוא ריהוט איכותי, עמיד, חזק, אופנתי ומרשים, אנו משלבים בשמחה רהיטי עץ מלא בכל רחבי הבית, אך כאשר עולה על הפרק עיצוב חדר האמבטיה אנחנו מעט חוששים לרכוש ארונות אמבטיה מעץ מלא ובוחרים פעמים רבות בחומרי גלם אחרים איכותיים הרבה פחות.

ארונות אמבטיה במבצע

ארונות אמבטיה במבצע

כמו כולם גם אתם אוהבים מאוד מבצעים וזה בסדר גמור, כשאנחנו מצליחים למצוא מוצרים איכותיים במחיר אטרקטיבי אין כל סיבה שלא ליהנות מכך.

ארונות אמבטיה יוקרתיים

ארונות אמבטיה יוקרתיים

אנו נתקלים בהרבה מאוד בקשות להמלצות על סגנון עיצוב יוקרתי בבחירת ארונות חדרי אמבטיה, אם גם אתם מחפשים לעצב את חדר הרחצה שלכם בקו עיצוב יוקרתי אנו נסביר מעט מהו סגנון יוקרתי? איך מתחילים לתכנן את פרויקט העיצוב? וגם, איך נהנים ממנו? תחילה חשוב להבהיר כי ארונות אמבטיה יוקרתיים אינם נבחנים רק במראה נוצץ אלא גם באיכות חומרי הגלם, ארון אמבטיה יוקרתי יקר יהיה בחירה נכונה כאשר תדעו בוודאות כי מדובר בהשקעה לטווח ארוך.

 ארון אמבטיה תלוי

ארון אמבטיה תלוי

אחד הדגמים הפופולריים והאיכותיים ביותר אותם אתר אמבטנט מציע הוא דגם של ארון אמבטיה תלוי , ניתן לקבל את הארון במבחר מידות, דגמים (מגירות בלבד או גם ארון), תוספת של כיור, מבחר צבעים ועוד.

ארון אמבטיה בחולון

ארון אמבטיה בחולון

מגדלי היוקרה הפכו בשנים האחרונות שגרתיים בנוף העירוני של ערי המרכז, שכונות יוקרתיות מוקמות בעיר חולון וזוכות לפופולריות רבה. אם גם אתם רכשתם זה עתה דירה באחד ממגדלי היוקרה הרשו לנו לברך אתכם על מעבר הדירה הקרוב.

ארון אמבטיה קטן

ארון אמבטיה קטן

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים השימושיים ביותר בבית אם לא השימושי ביותר, גם כאשר מדובר בחדר קטן עלינו לעצב אותו בסגנון מרגיע, מפנק ויעיל. אין ספק כי עיצוב חדר קטן הוא אתגר, אך זוהי גם הזדמנות פז לבטא את הסגנון האישי שלכם.

ארונות אמבטיה בסגנון עתיק

ארונות אמבטיה בסגנון עתיק

עיצוב פנים בסגנון עתיק מתבסס לרוב על פריטים מיוחדים עשויים עץ מלא או חומר טבעי אחר, אם אתם אוהבים את סגנון העיצוב העתיק ושאר הבית מעוצב בסגנון עתיק ראוי כי תעצבו באותו הסגנון גם את חדר האמבטיה שלכם.

ארונות אמבטיה המלצות

ארונות אמבטיה המלצות

אורח החיים המודרני משאיר לנו מעט מאוד זמן פנוי לתחזוקה וניקוי הבית, הדרך בה תוכלו גם לשמור על בית נקי בעצמכם וגם להשאיר לעצמכם זמן פנוי תהיה סוף מעשה במחשבה תחילה.

ארונות אמבטיה השוואת מחירים

ארונות אמבטיה השוואת מחירים

צרכנים חכמים הופכים צרכנות נבונה לדרך חיים, הם מתעקשים לקבל תמורה מלאה בעד כספם, מוצאים תמיד את הדרך לשלם פחות ולקבל יותר, הם מצליחים לגמור את החודש בלי מינוס בבנק וגם לשים קצת כסף בצד לחיסכון.

ארונות אמבטיה וינטאג'

ארונות אמבטיה וינטאג'

מה נשים באמת רוצות ואוהבות? חדר הרחצה בעבור אישה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, חדר רחצה מעוצב ומטופח מחזק את תחושת הנשיות ומשפר את מצב הרוח, האישה נהנית לפתוח את הבוקר בחדר רחצה מעוצב עם ארונות אמבטיה ונטאג' אותם היא בחרה בעצמה וקישטה עם נרות, אגרטל פרחים ושאר אלמנטים של נוי.

ארונות אמבטיה ללא כיור

ארונות אמבטיה ללא כיור

הכיור ממלא תפקיד חשוב בחדר הרחצה, נוח יהיה לרכז סביבו כלי רחצה שימושיים, יש המעדיפים להפוך את אזור הכיור לאזור האחסון הראשי של חדר האמבטיה, אך אין כל הכרח לעשות זאת. שמירה על חדר אמבטיה מסודר, נוח ונקי דווקא צועדת יד ביד עם הפרדה בין עמדת הכיור לבין ארון האמבטיה.

ארונות אמבטיה מבצעים מיוחדים

ארונות אמבטיה מבצעים מיוחדים

פרויקט עיצוב מחדש של האמבטיה כרוך בעלויות משמעותיות, בעבור רוב האנשים מדובר יהיה בהוצאה משמעותית הדורשת הכנה ועריכה של תקציב.

ארונות אמבטיה מחירים

ארונות אמבטיה מחירים

אחת השאלות החשובות ביותר אותן עלינו לשאול בבואנו לעצב מחדש את חדר האמבטיה או כל חדר אחר בבית היא מהו התקציב הראוי? מהו התקציב אותו נוכל להרשות לעצמנו? ובעיקר, מה נרצה להכיל תחת התקציב אותו הגדרנו?

 ארונות אמבטיה מעוצבים

ארונות אמבטיה מעוצבים

הסוד לחדר אמבטיה מעוצב הוא התייחסות נכונה לרהיטים ובחירה נכונה של חומרי הגלם, תדעו שהצלחתם במשימה כאשר חדר האמבטיה כולו יוצר סביבה נעימה ובעיקר כאשר חדר האמבטיה מתגלה כנוח. 

ארונות אמבטיה צפים

ארונות אמבטיה צפים

המילה האחרונה בעיצוב חדרי אמבטיה שייכת לארונות אמבטיה צפים, בעבור אלו שאינם מכירים את הביטוי נסביר כי אלו הם ארונות אמבטיה אותם מתקינים בטכניקה חדישה היוצרת אשליה של ארון מרחף.

ארון אמבטיה בבת ים

ארון אמבטיה בבת ים

המילה האחרונה בעיצוב חדרי אמבטיה שייכת לארונות אמבטיה צפים, בעבור אלו שאינם מכירים את הביטוי נסביר כי אלו הם ארונות אמבטיה אותם מתקינים בטכניקה חדישה היוצרת אשליה של ארון מרחף.

ארון אמבטיה קומפלט

ארון אמבטיה קומפלט

עיצוב נכון של חדר האמבטיה יאפשר לכם להתקלח בנוחות עם תחושה נעימה ותנועה קלה ובטיחותית בחלל מרווח עם שטחי אחסון ופתרונות אחסון נכונים.

 ארון אמבטיה עם מראה

ארון אמבטיה עם מראה

כולנו מסכימים כי אחד התפקידים החשובים ביותר בחדר הרחצה שייך למראה, קשה מאוד להתנהל בחדר הרחצה ללא מראה מולה אנו מתארגנים בכל בוקר או רק מברכים את עצמנו בברכת "בוקר טוב" או "לילה טוב".

ארונות אמבטיה פינתיים

ארונות אמבטיה פינתיים

ריהוט לחדר הרחצה עליכם לבחור בראש הראשונה בהתאם לתנאים בשטח, לנו באמבטנט יש את כל סוגי ארונות האמבטיה ופריטי הריהוט הדרושים לכם, כל שעליכם לעשות בכדי לבחור נכון הוא לדעת למדוד נכון את השטח, לתכנן נכון את עיצוב החלל ולומר לנו בדיוק מה אתם מצפים לקבל, מה אתם רוצים לקבל, ואלו שימושים עיקריים אתם עושים בחדר האמבטיה שלכם?

ארון אמבטיה חדש

ארון אמבטיה חדש

שואפים אל הטוב ביותר? הסיבה לכך שהאנושות מצליחה להתקדם ולהתפתח ללא הרף היא אותו קומץ אנשים המסרבים להסתפק במה שיש להם, מסרבים לדרוך במקום ומחפשים כל הזדמנות לשפר, להתקדם ולהתפתח.

ארונות אמבטיה בבת ים

ארונות אמבטיה בבת ים

סגנון הבנייה הישראלי מאופיין בתכנון ובנייה של חדרי אמבטיה קטנים, גם בבתים גדולים חדר האמבטיה אינו גדול. לרוב, חדר האמבטיה כולל מספיק מקום בדיוק למקלחון, אסלה, כיור וארון קטן, כל הפריטים נכנסים אל חדר אחד קטן ומשאירים מרחב תנועה מינימלי.

 ארון אמבטיה גדול

ארון אמבטיה גדול

בית עם הרבה שטחי אחסון יהיה תמיד בית הרבה יותר מסודר והרבה יותר נוח, אם אתם נמצאים לקראת שיפוץ או חידוש חדר רחצה יש לכם את כל הסיבות לבחור ארון אמבטיה גדול ושימושי.

 ארונות אמבטיה בראשון לציון

ארונות אמבטיה בראשון לציון

חדר האמבטיה בבית הוא המקום בו אנחנו פותחים את היום וגם המקום בו אנחנו סוגרים את היום ונרגעים לקראת שנת לילה רגועה. אם חדר האמבטיה שלכם אינו מכיל מספיק פתרונות אחסון או אינו מכיל את פתרונות האחסון הנכונים, התוצאה תהיה אי סדר.

ארונות אמבטיה עם כיור

ארונות אמבטיה עם כיור

מחפשים ארון אמבטיה חדש עם כיור? הגעתם למקום הנכון, אתר אמבטנט הוא המקום להתרשם אונליין מכל הדגמים החדשים וגם לבצע הזמנות במשלוח מהיר עד הבית.

ארונות אמבטיה בסגנון כפרי

ארונות אמבטיה בסגנון כפרי

סגנון עיצוב כפרי הוא הבחירה שלי לעיצוב בית חמים, משפחתי ומלא אהבה, הסגנון הכפרי הוא זה שמצליח להפוך כל דירת מגורים אפרורית לבית חם.

 ארון אמבטיה מרחף

ארון אמבטיה מרחף

המילה האחרונה בתחום עיצוב הפנים של חדרי רחצה שייכת לדגמים אל ארונות אמבטיה מרחפים, הארונות החדשים מותקנים היום בדירות היוקרה.

ארונות אמבטיה קטנים

ארונות אמבטיה קטנים

עיצוב ואבזור של חדר אמבטיה קטן דורש מחשבה ותכנון נכון, פתרונות האחסון ממלאים תפקיד חשוב בעיצוב חדרי אמבטיה קטנים, ככל שנתכנן נכון יותר את פתרונות האחסון שלנו כך נצליח לצמצם פיזור של חפצים במרחב המדגיש את המרחב המצומצם ונותן תחושה של חדר רחצה קטן אף יותר.

ארון אמבטיה כיור מונח

ארון אמבטיה כיור מונח

המילה האחרונה בתחום עיצוב חדרי הרחצה שייכת ללא כל ספק לדגמים של ארון אמבטיה כיור מונח, הכול מסכימים כי מדובר בשדרוג משמעותי לכל חדר רחצה.ן

ארונות אמבטיה בחולון

ארונות אמבטיה בחולון

אתם מתכננים את שיפוץ חדר האמבטיה כבר כמה חודשים ובכל פעם דוחים את הפרויקט לחודש הבא, זה הזמן להפסיק לדחות ולהתחיל בעבודות ההכנה הדרושות לעיצוב ואבזור מחדש של חדר האמבטיה שלכם.

ארון אמבטיה מודרני

ארון אמבטיה מודרני

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים המרכזיים בכל בית, עיצוב נכון של חדר האמבטיה הוא אתגר משמעותי, עלינו למצוא את הדרך לעצב את חדר הרחצה שלנו תוך הקפדה על סגנון, חשיבה פרקטית, שיקולי בטיחות ותחושה של אינטימיות ושמירת פרטיות.

 ארונות אמבטיה מודרניים

ארונות אמבטיה מודרניים

הבחירות שלנו לעיצוב הבית מעבירו מסרים, עיצוב פנים ממלא תפקיד של שפה לכל דבר, בצבעים בהם אנחנו בוחרים, הרהיטים בהם אנו בוחרים, המיקום אותו בחרנו בעבור כל פריט, הגדרת התקציב וכן הלאה, זה הזמן לעצור לרגע ולחשוב מה עיצוב האמבטיה שלכם מספר עליכם?

ארון אמבטיה לפי מידה

ארון אמבטיה לפי מידה

היום הרבה יותר מאשר בעבר ישנה מודעות לחשיבות הרבה של עיצוב נכון לבית כולו, אם בעבר נהגנו לבחור בריצוף אחיד סטנדרטי, צבע לבן לקירות, גופי תאורה פשוטים ובעיקר, כלים סניטריים רגילים בצבע לבן.

ארונות אמבטיה גדולים

ארונות אמבטיה גדולים

נדירים מאוד המקרים בהם אנחנו שומעים תלונות על יותר מידי שטח אחסון בבית, כמעט תמיד הטענה היא הפוכה, רוב האנשים מבקשים להוסיף שטח אחסון בחדר האמבטיה על פני לצמצם אותו.

 אביזרי אמבטיה בבאר יעקב

אביזרי אמבטיה בבאר יעקב

כשאנחנו מחפשים חנות אביזרי אמבטיה, מן הסתם אנחנו משתמשים באינטרנט על מנת לקבל רעיונות היכן לקנות, בדיוק כמו שאנחנו עושים בכל דבר אחר שאנחנו מחפשים, מן הסתם יש מספר דברים שישפיעו על אופי הבחירה שלנו לכאן או לכאן.

אביזרי אמבטיה בבת ים

אביזרי אמבטיה בבת ים

בעידן בו אנחנו יכולים לרכוש כל דבר שאנחנו רוצים בצורה מאוד פשוטה, מבלי לצאת מהבית, כאשר כל דבר יכול להגיע אלינו במשלוח, עולה שאלה, מה הטעם להגיע אל החנות בשביל לקנות מוצר כזה או אחר? הרי במקרים רבים זה גובה מאיתנו זמן יקר וזה יכול גם לעלות לנו לא מעט כסף, אז מה היתרון בכך?

אביזרי אמבטיה בחולון

אביזרי אמבטיה בחולון

כל דבר שאנחנו מעוניינים לקנות היום, בין אם מדובר במוצרים לבית או לעסק, אנחנו כבר לא צריכים לקנות "על עיוור" אנחנו גם לא צריכים לעשות את הקנייה מבלי לדעת מה אנחנו קונים, מבלי להכיר את המפרט, מבלי להכיר את החומר ממנו עשוי המוצר, אנחנו גם לא צריכים ללכת אל החנות בשביל ללמוד את כל זה.

 אביזרי אמבטיה בנס ציונה

אביזרי אמבטיה בנס ציונה

כשאנחנו נכנסים אל חנות מסוימת, בין אם מדובר בחנות בגדים או חנות אחרת, מה שיכול להשפיע על ההחלטה שלנו אם לקנות או לקנות בחנות, זה לא בהכרח המוצרים שנמכרים בה, למרות שיש להם חשיבות לא קטנה, אלא דווקא השירות של המוכרים במקום.

אביזרי אמבטיה בראשון לציון

אביזרי אמבטיה בראשון לציון

כשאנחנו משפצים מבנה פרטי או בונים מבנה פרטי, עם סיום התהליך אנחנו צריכים להתחיל להכניס את הרהיטים ושאר החפצים אל תוך המבנה.

 אביזרי אמבטיה ברחובות

אביזרי אמבטיה ברחובות

כמעט כל דבר שאנחנו קונים לבית, אנחנו מסתכלים עליו בשלושה רבדים. רובד אחד הוא עד כמה הפריט יעיל ושימושי עבורנו, רובד שני, עד כמה הוא יפה ומעוצב בצורה שמתאימה לנו, רובד שלישי, עד כמה הוא מתאים לצרכים שלנו, נוח ועד כמה באמת אנחנו צריכים אותו.

ארונות אמבטיה בבאר יעקב

ארונות אמבטיה בבאר יעקב

אחד המוטיבים המרכזיים שאנחנו יכולים למצוא בכל חדר אמבטיה, לצד אביזרי אמבטיה, כיור, אסלה ומקלחת, אלו ארונות אמבטיה.

ארונות אמבטיה בנס ציונה

ארונות אמבטיה בנס ציונה

כשאנחנו מחפשים ארונות אמבטיה בנס ציונה או בכל מקום אחר, בין אם מדובר בארונות שמיועדים לאמבטיה בבית או בעסק, אנחנו צריכים לקבוע לעצמנו מספר פרמטרים על פיהם נוכל להחליט איזה מבין הארונות יכולים להתאים לנו, ולא פחות חשוב, היכן משתלם ונכון עבורנו לקנות את אותם ארונות.

ארונות אמבטיה ברחובות

ארונות אמבטיה ברחובות

כשאנחנו מתכננים ומעצבים חדר אמבטיה, בבית או בעסק, יש כמה מאפיינים שאנחנו אמורים להתייחס אליהם, כמה מוטיבים שאנחנו אמורים לשלב בתהליך העיצוב והתכנון.

ארונות אמבטיה קטנים בנס ציונה

ארונות אמבטיה קטנים בנס ציונה

היום, בניגוד לעבר, הרבה יותר קל ופשוט לקנות ריהוט או חפצים אחרים לבית. אנחנו יכולים ליהנות ממגוון מקורות מידע שיספקו לנו את כל מה שאנחנו צריכים בשביל לבצע את הקנייה הנכונה.

ארונות אמבטיה קטנים ברחובות

ארונות אמבטיה קטנים ברחובות

על פניו, כשאנחנו בוחרים ארונות ובפרט ארונות אמבטיה, אנחנו נרצה תמיד ארונות גדולים או בינונים. הרי כך נוכל לאחסן כמה שיותר חפצים בצורה מסודרת, כך נוכל לשמור על סדר, כך יהיה לנו הרבה יותר קל להוציא דברים מהארון מבלי לעשות בלגן מיותר.

 מוט לתליית מגבת

מוט לתליית מגבת

אנחנו יכולים לחלק את השימוש באלמנטים מסוימים בבית, לפורמלי ולא פורמלי. כלומר, יש דברים מסוימים שאנחנו רגילים לנהוג איתם בצורה מסוימת, אף על פי שיש כללים או אלמנטים מסוימים שמיועדים לאותם דברים, בכל זאת מתוך הרגל או מתוך עצלנות אנחנו רגילים להשתמש בהם בצורה אחרת, לעומת זאת יש דברים שאנחנו לא נוותר עליהם, למשל, לאחסן מוצרים וחפצים מסוימים במקום שלהם ועוד.

מוט מגבת כפול

מוט מגבת כפול

חלק מתהליך של תכנון חדר ועיצובו, מתייחס לשאלה כיצד אנחנו יכולים לחסוך מקום, כיצד אנחנו יכולים לייעל את השימוש במקום, על מנת שנוכל להשתמש בו בצורה הרבה יותר אפקטיבית ולא פחות חשוב, על מנת שנוכל להשתמש בו לצרכים רבים יותר, מבלי שנרגיש שאנחנו נדחסים או מבלי שנרגיש שאנחנו צריכים להיזהר שמא אם נעשה תנועה קל, נפגע במשהו בלי כוונה.

ארון אמבטיה יוקרתי

ארון אמבטיה יוקרתי

החלום על ארון אמבטיה יוקרתי משותף להרבה מאוד אנשים, אם גם אתם מחפשים את הדרך המהירה אל חדר אמבטיה יוקרתי, כאן תוכלו למצוא מידע על היתרונות של העיצוב היוקרתי עם דגש על יתרונות של ארון יוקרתי מעוצב.

ארונות אמבטיה עם מראה

ארונות אמבטיה עם מראה

הכול מסכימים כי מראה היא פריט חיוני ואף הכרחי בכל חדר רחצה, מראה גדולה במיקום הנכון תהפוך את חדר הרחצה נוח יותר, תסייע לכם להתארגן במהרה לקראת כל יציאה מהבית וגם, תעניק לחדרי אמבטיה קטנים אשליה של מרחב.

 ארונות אמבטיה קטנים בבאר יעקב

ארונות אמבטיה קטנים בבאר יעקב

כל דבר שאנחנו קונים לבית, אנחנו בוחרים אותו על פי פרמטרים מסוימים, בדרך כלל על פי פרמטרים של עיצוב ויעילות השימוש באותו מוצר.

מוט מגבת

מוט מגבת

לפעמים, אלה דברים קטנים שיוצרים תמונה גדולה. הרי כבר לא נאמר פעם שאלוהים או השטן, נמצאים בפרטים הקטנים ואלה הם הפרטים החשובים.

מתקן נייר טואלט מעוצב

מתקן נייר טואלט מעוצב

כל חדר בבית שלנו אנחנו יכולים להפוך אותו למעוצב וייחודי, בין אם כחלק מהעיצוב הכולל של המבנה ובין אם בנפרד, קרי כל חדר אנחנו יכולים להחליט שאנחנו מעצבים אותו בפני עצמו.

 מתקן נייר טואלט עומד

מתקן נייר טואלט עומד

כשאנחנו רוכשים אלמנטים מסוימים למבנה, ואין זה משנה אם מדובר במבנה פרטי, מבנה ציבורי, עסקי או אחר, אנחנו צריכים לחשוב על השאלה, האם אנחנו מחפשים אלמנט אשר ישמש אותנו מבחינה פרקטית או כזה שישמש אותנו מבחינת עיצוב.

 מתקן נייר טואלט קולב

מתקן נייר טואלט קולב

ישנן דרכים שונות ומגוונות כיצד להעמיד נייר טואלט בחדר שירותים. כל אחת מהדרכים יכולה להתאים לנו, בתנאי כמובן שהמקום מאפשר זאת וכן בתנאי שזה נוח לצרכים שלנו מבחינה פרקטית, מבחינת אופי השימוש שלנו.

מתקן נייר טואלט

מתקן נייר טואלט

יש מקרים בהם אנחנו צריכים לרכוש מתקנים ספציפיים לחדרי מסוימים, כאשר אנחנו נוטים לחשוב שאין משמעות רבה למתקן ועל כן אנחנו קונים כל דבר שנראה לנו מספיק יפה, גדול ופרקטי.

 רשתות לאמבטיה

רשתות לאמבטיה

ישנה בעיה אחת, קלה ופשוטה אך מטרידה, שעומדת בפנינו ואנחנו צריכים לדעת כיצד לפתור אותה. הבעיה היא, כיצד להציב את הסבונים ובקבוקי השמפו שאנחנו משתמשים בהם.

 ארון אמבטיה כפרי

ארון אמבטיה כפרי

עיצוב חדר רחצה בסגנון כפרי יהיה בחירה אידאלית בעבור חדרי רחצה משפחתיים המשמשים את כל בני הבית. העיצוב הכפרי מתבסס על שימוש בחומרי גלם טבעיים איכותיים ועמידים יחד עם קווי עיצוב מעוגלים ורכים הנמנעים מפינות חדות העלולות לסכן את הילדים.

ארון אמבטיה עודפים

ארון אמבטיה עודפים

הגיע הזמן לחדש את חדר הרחצה אך אין באפשרותכם להקדיש לכך את מלוא התקציב הדרוש, רגע לפני שאתם מרימים ידיים הרשו לנו להזמין אתכם אל ביקור באתר אמבטנט בו תוכלו למצוא מבחר גדול של אפשרויות לעיצוב חדרי אמבטיה בטווחי מחירים משתנים.

ארונות אמבטיה לפי מידה

ארונות אמבטיה לפי מידה

החיים בעולם המודרני מביאים עמם הרבה מאוד חופש לבחור, אנו מתקדמים בכל שנה בצעדי ענק ומפתחים עוד ועוד את חיי הנוחות שלנו.

ארונות אמבטיה עץ

ארונות אמבטיה עץ

אם הגעתם לכאן אתם כנראה מבקשים לעצב מחדש או לחדש את חדר האמבטיה שלכם, ברוכים הבאים! הגעתם למקום הנכון, המקום בו תוכלו למצוא מבחר גדול של ארונות אמבטיה עץ באיכות גבוהה ובטווח רחב של מחירים.

ארונות אמבטיה קלאסיים

ארונות אמבטיה קלאסיים

גם היום בעידן בו עולם העיצוב מציע לנו פריטים מיוחדים ולא שגרתיים לעיצוב פנים מסוגנן, רוב האנשים עדיין בוחרים שוב ושוב בעיצוב קלאסי המאופיין בקווים נקיים וצבעים סולידיים.

ארונות אמבטיה תלויים

ארונות אמבטיה תלויים

עיצוב פנים חכם מתחיל בניצול נכון של השטח, כאשר עומד על הפרק עיצוב חדר אמבטיה ניצול נכון של המרחב הופך חשוב עוד יותר.

 ארון אמבטיה עליון

ארון אמבטיה עליון

כולנו חולמים על חדר רחצה רחב ומעוצב בסגנון של ספא, חדר רחצה קל לניקוי, קומפקטי ואלגנטי, אנחנו כאן בכדי לסייע לכם להגשים את החלום תוך ביטוי נכון של הטעם העיצובי שלכם.

ארונות אמבטיה כפריים

ארונות אמבטיה כפריים

סגנון עיצוב כפרי הוא אחד הסגנונות הפופולריים ביותר בישראל, הצרכן הישראלי יודע לזהות ולדרוש איכות, הוא מעדיף את העיצוב הכפרי המתבסס על שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים כמו עץ מלא, ברזל וזכוכית.

ארונות אמבטיה מיוחדים

ארונות אמבטיה מיוחדים

את כל מה שמיוחד בכם אפשר וצריך להביע בעיצוב הבית, אנחנו כאן בכדי לחשוף בפניכם עולם שלם של עיצוב ונוחות.

 ארונות אמבטיה לאחסון חכם

ארונות אמבטיה לאחסון חכם

עיצוב נכון של חדר אמבטיה בבית יהיה בראש ובראשונה עיצוב נוח ובטיחותי, נרצה למצוא בקלות את מבוקשנו כמעט בעיניים עצומות, לשלוף את מברשת השיניים וכלי הרחצה ללא מאמץ וגם לדאוג לאחסון מוגן מפני חדירת מים ולחות.

תקנון האתר

אתר האינטרנט www.ambatnet.co.il (להלן: "האתר"), מופעל ע"י אמבאט נט ע.מ.558283974 (להלן: "החברה").
האתר הינו אתר המציע לגולשים באינטרנט תכנים שפורסמו, מידע, וכן תכנים נוספים בתחומים שונים (להלן - "השירותים").
2. השירותים המוצעים באתר מוצעים בכפוף ובהתניה יסודית של הסכמת המשתמשים לאמור בתקנון זה.

3. אין להעתיק ו/או לשכפל תקנון זה ו/או כל חלק ממנו ו/או לעשות בו כל שימוש ללא הרשאה מראש ובכתב מאת בעל זכויות היוצרים וזכויות הקניין בו .

4.השימוש באתר מהווה הסכמת המשתמש, כי קרא את כל האמור בתקנון זה והסכים לאמור בו, טרם החל לגלוש בעמוד אחר באתר.

5. משתמש שגלש ו/או השתמש באתר זה מצהיר, כי האמור בתקנון האתר הוא שיכריע בכל חילוקי דעות בין הצדדים.

6. המשתמש מצהיר כי בכל מקרה מסוג זה, לא יהא רשאי להעלות טענה ביחס עם הסכמתו לכל תנאי בתקנון האתר.

7. תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר רק מטעמי נוחות והם מתייחסים לגברים ולנשים כאחת.

8. המשתמש מסכים בהסכמה בלתי חוזרת ויסודית לספק האינטרנט שלו ו/או לכל צד ג' למסור לידי החברה את פרטיו האישים והנכונים ואת דרכי ההתקשרות עמו מיד עם דרישתה הראשונה.

9. בתקנון זה ניתנו למונחים הבאים הפירושים שבצידם:

"מידע" ו/או "תכנים"- כל חומר ו/או אודיו ו/או טקסט ו/או וידאו ו/או מידע ו/או תכנים ו/או הצעה ו/או פרסום ו/או פרט ו/או פרטים המוצגים באתר ו/או בכל מדיה אחרת הקשורה לחברה ובכלל זה במילים, תמונות, ציור, שרטוט, רישום ולרבות אופן עיצובם של הנ"ל או כל ריכוז תכנים דיגיטאליים בדרך שיש בה בכדי ליצור ייחודיות כלשהי.

"החברה" – אדם ו/או גוף ו/או החברה המחזיקה ו/או מי מהם ו/או מטעמם המפעיל את האתר.

"משתמש" ו/או "גולש" - כל אדם ו/או גוף ו/או גורם אשר נכנס לאתר ו/או גולש באתר.תנאי השימוש בתכנים ובמידע

10. זכות השימוש במידע באתר הינה למשתמש בלבד, המשתמש מתחייב שלא להרשות שימוש כלשהו, במידע, בין בתמורה ובין שלא בתמורה, לצד ג' כלשהו.

11. המשתמש מתחייב להשתמש במידע ובשירותי האתר בהתאם לדרישות כל דין ובכפוף להנחיות ולהוראות באתר ובתקנון זה.

12. המשתמש מתחייב כי לא יפרסם ברבים את המידע ו/או כל חלק ממנו, אלא בתנאים, כמפורט באתר. בנוסף, מתחייב המשתמש, כי לא יפרסם ברבים כל מוצר ו/או פלט של המידע, בין שהוא מודפס כשרטוט או כדו"ח ובין שהוא ניתן כקובץ

על גבי אמצעים מגנטיים או בכל צורה אחרת וכי לא ישכפל, לא יצלם, לא יעתיק ולא ידפיס כל מוצר ו/או פלט כאמור לעיל מתוך המידע או כל חלק ממנו לצורך הפצה או פרסום בכל דרך שהיא. עוד, מתחייב המשתמש כי לא יאפשר, בין במישרין ובין בעקיפין, בין בתמורה ובין ללא תמורה, את ביצוע אחת או יותר מהפעולות המפורטות לעיל.

13. ידוע למשתמש כי כל שכפול, העתקה, פרסום, הפצה, משלוח, שידור, או של מידע המאוחסן באתר, שלא הותר במפורש אסור, אלא אם נתנה לכך הסכמת החברה מראש ובכתב.

14. הסכמת המשתמש ו/או הגולש כוללת הצהרתו, כי המידע לא ישמש למטרות רווח או למטרות מסחריות אחרות ולא יאוחסן באתרים אחרים ברשת האינטרנט, המשתמש מתחייב שלא לאסוף כתובות מייל מהאתר ולא לעשות כל שימוש היכול להביא לידו רווח כספי, מכתובת מייל שפורסמה באתר.

15. אתרים בהם יפורסם תוכן מאתר זה על פי הסכם ו/או הסכמה פרטניים מלבד תקנון זה, מתחייבים לקבל קודם את הסכמת החברה בכתב בלבד ובכל מקרה יהיו כפופים להוראות תקנון זה.

16.המשתמש לא יבצע כל שינוי ו/או עריכה ו/או עיבוד למידע.

17. המשתמש מתחייב לשמור בהקפדה על המידע ולנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים לשם מניעת אובדנו ו/או הגעתו לידי אחר.

תנאי השימוש באתר ו/או בפורומים ו/או הוספת תגובות ו/או הודעות

18. החברה רשאית לאפשר למשתמש להשתתף בפורומים אותם היא רשאית להעלות לאתר, בנושאים שונים, כפי שיקבע לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה וכפי שתקבע מעת לעת על ידי החברה (להלן- "הפורומים") ובכלל זה, להוסיף תגובות ו/או הודעות מטעמה וכן לעיין בתגובות ו/או הודעות שנכתבו על ידי משתמשים אחרים (להלן- "ההודעות").

19. המשתמש מסכים, כי לאור אופי האתר, אין בהכרח ההודעות מסופקות ו/או נערכות על ידי החברה וכי הן מוצגות בפורומים כפי שהן (AS IS), מבלי שהחברה בודקת את מהימנותן, דיוקן ו/או נכונותן והיא לא תישא בכל אחריות לכל אי התאמה, טעות, אי דיוקים או לכל נזק עקיף או ישיר שיגרם כתוצאה מצפייה ו/או שימוש בפורומים ו/או בהודעות.

20. המשתמש מתחייב, כי ההודעות שיתפרסמו על ידו לא יפרו הוראות כל דין ו/או לא יכללו כל חומר הפוגע או מפר זכויות קנייניות של אחרים ו/או כל חומר פורנוגראפי או בעל אופי מיני בוטה ו/או העלול לפגוע ברגשות הציבור ו/או כל חומר הנוגע לקטינים ומזהה אותם ו/או כל חומר בלתי חוקי ו/או חומר המעודד, תומך, מסייע, מספק הוראות לביצוע או מזהה בביצוע מעשה המהווה עבירה פלילית לפי דיני מדינת ישראל ו/או מדינה ריבונית אחרת ו/או כל חומר המפר צווים שיפוטיים או העלול להפר צווים שיפוטיים ו/או העלול לפגוע בביטחון המדינה ו/או מפר את הוראות הצנזורה ו/או כל חומר המהווה לשון הרע או העלול להוות לשון הרע על אדם ו/או פוגע בפרטיותו ו/או כל חומר שפרסומו נאסר לפי הוראות כל דין ו/או כל חומר העלול להטעות צרכן, כמשמעות הדברים בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981, או כל דין אחר.

21. המשתמש מתחייב לפצות ו/או לשפות את החברה בגין כל הוצאה ו/או נזק ו/או חסרון כיס שיגרמו לה עקב הפרת הוראות תקנון זה ו/או פגיעה בזכויות צד שלישי כלשהו בשל פרסום הודעות על ידו.

22. במקרה של הפרת הוראות התקנון, מסכים המשתמש לפיצוי ללא הוכחת נזק לטובת החברה, שיהיה הסכום המקסימלי כאמור בחוק העוולות המסחריות ו/או חוק איסור לשון הרעו/או חוק זכויות יוצרים, ובכל מקרה הסכום הסטוטוטרי הגבוה מבניהם, לפי העניין ובהתאם ליום ההפרה.

23. ידוע למשתמש, כי החברה רשאית לערוך, לשנות, לתקן או למחוק הודעות ו/או להסיר הודעות בשלמותן ו/או בחלקן ו/או כל חומר ו/או מידע מהפורומים, על פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט וזאת מבלי לתת על כך הודעה למשתמש ומבלי לגרוע מכל סעד נוסף.

24. מובהר בזאת, כי החברה תהיה רשאית לנקוט כנגד משתמש שיפר הוראות אלה בכל האמצעים העומדים לרשותה על פי דין וכן תהיה רשאית להעביר את פרטיו לכל גורם שעלול להיפגע מפרסום ההודעה.

25. החברה תהיה רשאית להפסיק את פעילותה ו/או פעילות הפורומים ללא כל הודעה מוקדמת ולמשתמש לא תהיה כל טענה כלפי החברה בעניין זה.

הגבלת אחריות

26. השירותים באתר זה מוצעים למשתמש AS-IS שמסכים, כי החברה לא תישא בכל אחריות כלפיו בכל מקרה ולא תהא אחראית להתאמת השירותים לצרכי המשתמש ו/או למטרותיו.

27. באתר מתפרסם מידע מגוון, הכולל כתבות, תמונות, תכנים, ידיעות, מפות, מאמרים, טבלאות ונתונים שונים. המידע מוגש כשירות למשתמש בלבד והוא עשוי להתעדכן מעת לעת. החברה אינה אחראית למהות התכנים, איכותם ו/או כל רשלנות ו/או מחדל אשר עלול להיות בקשר עם התכנים ו/או בקשר לתוכנו של המידע ולכל שימוש שיעשה בו. קודם להסתמכות על כל מידע כאמור, מוצע לבצע בדיקה עצמאית של המידע.

28. המשתמש מסכים, כי החברה, מפעילת האתר ו/או מי מטעמה ייחשבו כחברה ו/או מפעילה סבירה, על פי ההקשר, בכל מבחן משפטי.

29. באתר מתפרסם מעת לעת מידע בעל אופי כלכלי. אם ברצונך להשתמש במידע זה, עליך לבדוק אותו ולאמתו טרם השימוש. החברה לא תישא בכל אחריות לטעויות שיחולו במידע ואין בפרסומם משום המלצה ו/או חוות דעת וכל הסתמכות על המידע הינה באחריות המשתמש בלבד.

30. המשתמש מצהיר בזה, כי ידוע לו שהחברה אינה אחראית לכל שימוש שהוא עושה, בין במישרין בין בעקיפין, בשירותים וכי הוא אחראי באופן בלעדי ומלא לכל שימוש שהוא עושה בשירותים.

31. המשתמש מצהיר בזאת, כי ידוע לו שלמרות שהחברה פועלת במידת האפשר על מנת שהמידע יהיה נכון ומדויק ככל שניתן, ייתכן ויחול ליקוי ו/או טעות ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו למשתמש.

32. המידע המתפרסם באתר וכן הפרסומות המוצגות בו, מאפשרים הפניה לאתרים נוספים באינטרנט. החברה אינה אחראית בכל צורה שהיא לתוכנו של המידע המוצג באתרים אלה כפי שאין באפשרותה לעמוד על טיבו, איכותו או מהימנותו של המידע

באתרים אלה. כל שימוש במידע באתרים אלה יעשה על אחריותו של המשתמש.

33. המידע המתפרסם באתר כולל גם מידע שמתפרסם באתר על ידי המשתמשים. החברה אינה אחראית למידע ו/או לדעות שמתפרסמים על ידי המשתמשים ואלה אינם נעשים מטעם החברה. החברה לא תישא בכל אחריות למידע, מודעות או כל הצעות שיתפרסו באתר מטעם המשתמשים או לכל תוצאה שתנבע כתוצאה משימוש במידע זה.

34. החברה אינה מתחייבת, כי השימוש במידע באתר לא יופרע, יינתן כסדרו, בלא הפסקות, יתקיים בבטחה ללא טעויות או יהיה חסין מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים.

35. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה וכל מי מטעמה, לא יהיו אחראים בגין כל נזק, ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע ו/או בתוכנו ו/או בגין ביטול ו/או הפסקת השירותים לרבות בגין שיבושים ו/או

ליקויים בהעברת המידע בין אם נגרמו במזיד על ידי צד ג' כלשהו ובין אם נגרמו בשל תקלה כלשהי.

36. בעת ההרשמה לאתר או לשירותים אחרים (להלן: "השירותים") רשאית החברה לדרוש מהמשתמשים למלא טופס הצטרפות, על פי ההנחיות המופיעות בו.

37. הפרטים שיימסרו על ידי המשתמשים ומידע נוסף שיצטבר אודותם יישמר במאגר המידע של החברה והיא תעשה בו שימוש בכפוף להוראות כל דין.

38. לידיעת המשתמשים - אין חובה למסור לחברה פרטים כלשהם, אך יחד עם זאת, קבלת השירותים הנוספים לא תתאפשר ללא מסירת הפרטים המצוינים בטופס ההצטרפות כשדות חובה.

39. החברה תהיה רשאית לעשות שימוש בפרטים שיימסרו על ידי המשתמשים במועד ההרשמה לשירותים ו/או שיצטברו אודותם בעת השימוש באתר, על מנת ליצור קשר עם המשתמשים ולעדכן אותם בדבר מבצעים באתר ו/או בנוגע לשירותים נוספים המוצעים על ידי החברה או על ידי אחרים עמם תתקשר החברה. בנוסף, החברה רשאית לעשות שימוש במידע הנ"ל למטרות שיווקיות ו/או כחלק מנתונים סטטיסטיים שנאגרים על ידה לשם שימוש אישי ו/או כחלק מנתונים המועברים לצד ג' וזאת בכפוף לכך שמידע זה לא יזהה את המשתמש בשמו או בפרטי זהותו.

הגולש מצהיר בזאת כי הוא מסכים לקבל מהאתר דואר פרסומי וכי ניתנה לו הודעה על כך שהאתר יהא רשאי לשלוח אליו חומר פרסומי מאת האתר ו/או מאת צדדים שלישיים שפרטיו יועברו אליהם על ידי האתר.

הגולש מצהיר בזאת, כי ידוע לו שיוכל לפנות אל האתר באמצעות המייל ו/או פקס המופיעים באתר בכל עת, על מנת לבקש את הפסקת משלוח דברי הפרסומת אליו.

הגולש מצהיר בזאת שהוא מוותר על הוספת המילה פרסומת בראשית כל הודעה שתשלח אליו וכן הגולש מצהיר בזאת שהוא מוותר על הוספת פרטי האתר השולח ו/או על הוספת דרכי ההודעה על רצונו לחדול מלקבל פרסומות, מכל ההודעות הפרסומיות שישלחו אליו בעתיד, ככל שישלחו.

זכויות יוצרים וקניין רוחני

40. המשתמש מצהיר, כי ידוע לו שזכויות היוצרים, זכויות הפטנטים, הסודות המסחריים, זכויות הבעלות ו/או השימוש במידע לרבות זכויות ההפצה וכל קניין רוחני אחר במידע שייכים לחברה ולמשתמש לא תהיה כל זכות מכל סוג שהיא במידע וכי השימוש במידע הינו לצרכיו האישיים בלבד של המשתמש.

40 (א) החברה מודיעה שהינה שומרת על פרטיות המשתמש בין היתר באמצעות דף תשלום בתקן PCI, ובהתאם החברה גם לא תפגע בפרטיות הלק' ותמלא בעניין זה אחר הוראות הגנת הפרטיות התשמ"א 1981

41. חלקים שונים מהמידע וכן חלק מהתמונות, מוצגים באתר בהתאם להסכמים בין החברה לבין צדדים שלישיים. זכויות היוצרים בתכנים אלה ו/או בתמונות שייכים לצדדים שלישיים, שהתירו לחברה לעשות בהם שימוש. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לשווק, להשתמש או למסור לאחרים את המידע ו/או חלק ממנו ו/או טקסטים ו/או חלקים מהם ו/או תכנים ו/או חלק מהם ו/או התמונות ו/או לעשות בהם כל שימוש מסחרי או לא מסחרי אחר, בלא קבלת הסכמה מפורשת מאת החברה, מראש ובכתב.

האתר כקניון וירטואלי

42. האתר רשאי לשמש כקניון אלקטרוני ו/או כחנות לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל, בין היתר באמצעות השתתפות במכירות פומביות ו/או מכירות קבוצתיות ו/או מכירות אישיות ואחרות ו/או באמצעות אחרים (להלן: "מכירות").

43. החברה רשאית לאפשר למשתמש לרכוש מוצרים ושירותים שונים באמצעות האתר, בדרך נוחה, מהירה, קלה ובמחירים אטרקטיביים, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה וממיטב היצרנים, היבואנים והקמעונאים הפועלים בישראל. בעלי החנויות, בתי העסק ומפעיליהם (להלן: "הספקים") מציעים באתר מוצרים ושירותים למכירה בדרכים שונות.

44. פרסום המופיע באתר לגבי כל מכירה מכל סוג שהוא אינו בא לתת את מלוא הפרטים ובכל רכישה מתחייב המשתמש לבקש מאת החברה פירוט מראש ובכתב שישלח באמצעות דואר ישראל בלבד בכל נושא שקשור לסוג המכירה, אופי המכירה, וכן לגבי אופי ותכונות המוצר.

45. המשתמש לא יסתמך בכל מקרה על כל פרסום באתר ויהא מנוע מלהעלות טענה כלשהי עם מכירה דרך האתר בכל מקרה של פנה לקבל את פרטי המכירה מראש ובכתב, מאת החברה באמצעות דואר ישראל.

46. מיד לאחר ביצוע רכישה רשאית החברה לבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, רשאית החברה לתת הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה. במידה שאושרה, תירשם ההזמנה במחשבי החברה.

47. המשתמש מצהיר, כי ההרשמה לאתר מהווה אישור מצד המשתמש להיכלל ברשימת לקוחות החברה, אשר נמנים על תפוצת הדיוור הישיר של החברה ו/או מי מטעמה.

48. יובהר ויודגש כי משלוח הדואר האלקטרוני אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את החברה ו/או הספקים. הרישום שנרשם במחשבי החברה יהווה ראיה סופית וחלוטה לנכונות הפעולות. חיוב המשתמש בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר ביצוע הפעולה אך רשאית החברה לדרוש את התמורה גם בכל דרך אחרת.

49. המשתמש מצהיר, כי ידוע לו שכל הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

50. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי יקבל המשתמש הודעה מתאימה. לצורך השלמת הרכישה יידרש המשתמש ליצור קשר טלפוני עם מוקד שירות הלקוחות של החברה לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. המשתמש מסכים, כי במקרה כזה יהא מחויב כלפי החברה, בעוד כלפי החברה פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה ע"י המשתמש. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. לא פעל המשתמש להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, יהיו הספקים ו/או החברה זכאים לבטל את ההזמנה ו/או לדרוש את תמורת העסקה בכל אמצעי תשלום אחר, לפי שיקול דעתה של החברה.

51. במקרה בו ביקש המשתמש שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי באתר, אלא באמצעות הטלפון, רשאי ליצור עמו נציג החברה קשר טלפוני לצורך קבלת פרטי האשראי. הפעולה תחשב כמושלמת מצד החברה רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י המשתמש. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד קבלת פרטי האשראי ואישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. יובהר ויודגש כי היה והמשתמש בחר באפשרות לפיה נציג החברה יצור עמו קשר טלפוני לצורך קבלת פרטי האשראי, והלקוח לא השיב לפניה הטלפונית ו/או לדואר האלקטרוני של החברה בתוך 7 ימים ממועד הפניה, יהיו הספקים ו/או החברה זכאים לבטל את ההזמנה.

52. החברה ו/או הספקים יציגו באתר פרטים כגון תיאור המוצר ו/או השירות, מחיר המוצר ו/או השירות, אחריות על המוצר וזמן אספקה בקשר עם מוצריהם ושירותיהם וכל פרט אחר הנדרש להצגה על פי כל דין. לפרטים נוספים ובירורים, ניתן לפנות לספקים בטלפון ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני.

53. המשתמש מסכים, כי השלמת הליך מכירה באמצעות הטלפון כאמור, מותנה בכך שהמוצר המוצע למכירה יהא קיים במלאי אצל הספק בעת השלמת הליך המכירה או יגיע לידיו בתוך זמן סביר.

54. החברה ו/או הספקים יהיו רשאים, בכל עת ועל פי שיקול דעתם הבלעדית, להגדיל את הכמות המוצעת. כמו החברה ו/או הספקים יהיו רשאים להאריך או לקצר את זמן המכירה, בכל עת וללא הודעה מראש.

55. המשתמש מסכים, כי, מציע במכירה יחשב כזוכה במכירה, רק אם עמד בהוראות התקנון ורק לאחר השלמת בדיקת כרטיס האשראי וקבלת אישור מחברת האשראי לרכישה.

56. החברה תהא רשאית לעדכן בכל עת כל פרט ביחס לכל מכירה באתר על פי שיקול דעתה הבלעדי, ומייד עם עדכון הפרטים על ידי החברה יהיו ה-פרטים המעודכנים התנאים המחייבים את הצדדים.

57. החברה ו/או הספקים (לפי העניין) ידאגו לאספקת כל מוצר הנרכש על ידי המשתמש באתר לכתובת בישראל, שהוקלדה על ידי המשתמש בעת הגשת הצעתו, תוך המועד הנקוב בעמוד המכירה של המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר, ובכל מקרה לא יאוחר מ 30 ימים ממועד אישור ההזמנה.

58. החברה ו/או הספקים יפעלו כדי לספק את המוצרים או השירותים בהתאם לתנאי האספקה הנקובים בעמוד המכירה של המוצרים או השירותים. החברה ו/או הספקים מתחייבים לספק רק מוצרים אשר תמורתם שולמה במלואה באמצעות כרטיס אשראי כמפורט להלן.

59. החברה ו/או הספקים לא יהיו אחראים לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם לרבות שביתות השבתות וכו', אלא אם כן נכתב אחרת ובמפורש בעמוד המכירה. בכל מקרה תוגבל אחריותה של החברה בקשר עם איחורים, עיכובים או כשלים באספקת מוצרים או שירותים שנרכשו באתר לנזקים ישירים ככל שייגרמו עקב מעשה או מחדל של החברה או מי מטעמה ובהיקף שלא יעלה על מחיר המוצר או השירות שנרכשו על ידי הלקוח ואשר התקבלו בפועל אצל החברה. החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, או מיוחד שיגרם או שעלול להיגרם למשתמש על כל איחור, עיכוב או כשל באספקת מוצר או שירות - בכל עילת התביעה שיטען המשתמש - לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.

60. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החברה ו/או הספקים יהיו רשאים להעמיד את המוצרים ללקוחות במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עמם מראש.

61. דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל. הובלה חריגה משמעותה הובלה לקומות גבוהות ללא אפשרות להוביל באמצעות מעלית ו/או הובלה הדורשת כח אדם נוסף ו/או אמצעים מיוחדים. במקרה של הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל החברה ו/או הספקים יהיו רשאים לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין הובלה רגילה.

62. התקנון של חברת הדואר לישראל או של כל גוף אחר באמצעותו החברה או הספקים מבצעים את ההובלה והאספקה של המוצרים או השירותים יחול על כל אספקה ו/או הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב כל משתמש. המשתמש מסכים, כי כל משלוח באמצעות שליח יעשה עד הבית, אולם ביישובים קהילתיים, כפרים, קיבוצים וכו', תהא רשאית החברה ו/או הספק למסור המוצר אל סניף הדואר הקרוב ליישוב או למזכירות הישוב וכו' , במקרה כזה תימסר הודעה על כך בבית הלקוח.

63. זמני אספקת המוצרים ו/או שירותים כפי שאלה מצוינים בעמוד המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים ורק ימי העסקים יבואו במניינם.(ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

64. דמי המשלוח יכולים להשתלם בנפרד או ביחד עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים, רשאית החברה ו/או הספקים לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.

65. זוכה במכירה או רוכש מוצר יהיה רשאי, בכפוף לשיקול דעתה של החברה, לאסוף את המוצר מהספק אם על פי מדיניות הספק ניתן לעשות זאת. לברור האם ניתן לאסוף את המוצרים ישירות מהספק, מקום ומועד האיסוף יש לפנות ישירות לספק ממנו נרכש המוצר.

66. המשתמש מצהיר, כי איסוף המוצר חייב להתבצע בתוך 14 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה. משתמש שזכה במכירה ואשר לא יאסוף את המוצר עד המועד כאמור, תעמוד לחברה הזכות לבטל זכייתו.

67. בעת אספקת המוצר, רשאים החברה ו/או הספקים ו/או מטעמה לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירת המוצר.

68. המשתמש מסכים , כי מקום ביצוע העסקה, לכל דבר ועניין, יחשב כמקום מושבו של הספק ו/או של החברה, גם במקרה בו בחר לקוח שזכה במכירה או רכש מוצר, לקבל את המוצר בדואר או באמצעות שליח.

69. במקרה של אספקת מוצר ו/או שירות הדורשים רישום על פי כל דין, יבוצע הרישום על שם הלקוח שנרשם למכירה ובהתאם לפרטים כפי שנמסרו על ידו בעת ההרשמה. רישום המוצר או השירות על שם אדם או גוף אחר כפוף להסכמת הספק ואין החברה יכולה להבטיח כי הסכמה שכזו תינתן.

המשתמש מצהיר, כי בכל מקרה של בקשה לביטול עסקה לרבות עקב פגם במוצר נשוא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות לבין הפרטים שנמסרו למשתמש ובמידה והמוצר נשלח זה מכבר, על המשתמש להחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לספק ממנו נרכש המוצר ועל חשבונו.

70. בכל מקרה, לא יהיה רשאי המשתמש לטעון לאחריות החברה כ"עוסק" בהתאם לחוק הגנת הצרכן.

71. החברה תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה.

72. בכל במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר; לא תהא החברה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שנבע מהטעות והמשתמש מצהיר, כי ידוע לו שייתכנו טעויות באתר.

73. החברה תהא רשאית לבטל כל עסקה מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי בכל מועד שהוא ולרבות במידה ויתברר לה כי העסקה ו/או המכירה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הזוכים ו/או מי מהם ו/או צד ג' כלשהו. זכויות היוצרים בטקסט זה שמורות לחברה לשירותים ואחזקות בלבד 2008

74. ה"חנויות" ו/או "העסקים" המופיעים באתר אינם בבעלות החברה ואינם מופעלים על ידיה, ונמצאים באחריות הבלעדית של הספק. אלא אם כן נכתב אחרת, כל מידע ומייצג המוצג באתר לגבי ה"חנויות" ו/או "העסקים", המוצרים והשירותים המוצגים באתר, בין אם במכירה ישירה ובין אם במכירה פומבית ו/או קבוצתית ו/או אישית, טיבם ואיכותם, נמסרו לחברה ע"י הספקים והינם באחריותם הבלעדית והמלאה של הספקים ושל המשתמש.

75. המשתמש מתחייב לבדוק בעצמו כל מידע כאמור ומצהיר, כי לא יסתמך על המידע המופיע באתר.

76. החברה לא תהא אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותו קישור. החברה אינה מתחייבת כי הקישורים (לינקים) באתר יובילו את המשתמש לאתר אינטרנט פעיל.

77. החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שיגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר לרבות רכישה במסגרת הליך המכירה הפומבית - תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא. אחריותה החברה בכל מקרה תוגבל להחזר כספו של הלקוח ששולם לידי החברה בלבד.

78. החברה לא תהא אחראית להרכבתם ו/או להתקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על המשתמש בלבד ועל חשבונו. כמו כן, המשתמש יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר הנרכש על ידו באמצעות האתר, אלא אם כן נכתב מראש ובמפורש אחרת באתר.

79. מבלי לגרוע מתנאי התקנון מצהיר הגולש שידוע לו שהאתר מפעיל תנאי מדיניות ביטולים, לפי הכללים הקבועים בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ובתקנות ביטול עסקה -שבתקנות הגנת הצרכן, התשע"א-2010.

סיום ההתקשרות

80. החברה תהיה רשאית לחסום לאלתר את השירותים במידה והמשתמש השתמש בשירותים בניגוד לדרישות כל דין ו/או בניגוד להוראות תקנון זה או מכל סיבה סבירה אחרת. חסימת שירותים על ידי החברה יכולה להיעשות על ידי אמצעים טכנולוגיים או על ידי משלוח מכתב ו/או דואר אלקטרוני אל המשתמש האוסר עליו להשתמש באתר.

81. המשתמש מתחייב לכבד כל איסור של החברה לגלוש באתר, ככל שיודע לו על ידה.

82. למען הסר ספק, יובהר, כי הפסקת ההתקשרות בין הצדדים לא תגרע באיזה מהתחייבויותיו של המשתמש כאמור בהסכם זה.

83. מבלי לגרוע מזכותה של החברה לפנות לכל ערכאה שיפוטית מתחייב המשתמש, כי בכל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה שתהא לו כנגד החברה יהא מחויב על פי תקנון זה בפנייה להליך בוררות.

84. גלישה באתר זה על ידי המשתמש מהווה הסכמה חלוטה ונחשבת כחתימתו על הסכם בוררות אשר יחייב את המשתמש.

85. המשתמש מסכים מראש לסילוק כל תובענה שיגיש שלא בהתאם לתניית הבוררות.

86. תביעות ו/או דרישות ו/או טענות של המשתמש יתבררו רק באמצעות הליך בוררות שיתקיים בכפוף להסכמת החברה בפני בורר שיתמנה על ידי ראש לשכת עורכי הדין בישראל בלבד.

תנאים נוספים

87. החברה ו/או מי מטעמה שומרים על כל זכות לשנות את הוראות וכללי השימוש באתר מזמן לזמן, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי. כל שינוי כאמור יחייב את המשתתפים מרגע פרסומו באתר.

88. המשתמש מתחייב לעיין מפעם לפעם בתקנון זה ולהתעדכן בשינויים בו, המשתמש יהא מנוע מטענה, כי לא התעדכן בשינויים בתקנון

89. החברה תהיה רשאית לגבות תשלומים בגין השירותים המוצעים באתר ובלבד שפרסמה זאת באתר, 14 ימים לפחות קודם לתחילת הגבייה.

90. המשתמש מתחייב לשפות את החברה בגין כל חסרון כיס שיגרם לה לאור הליכים משפטיים שיפתח נגדה ובכל מקרה בו תאלץ החברה להסתייע בשירותים משפטיים לאור מעשיו ו/או מחדליו של המשתמש ו/או לאור פנייתו לערכאות, יפצה המשתמש את החברה בסך מוסכם של 50,000 $ ארה"ב בתוך 10 ימים ממועד פניותו לערכאות וללא קשר לתוצאות ההליך אשר לשמו פנה לערכאות. חובתו של המשתמש לשאת בעלויות המשפטיות של החברה כאמור יבוא בכל מקרה בנוסף לכל עד אחר שיעמוד לרשות החברה ובכל מקרה מבלי לגרוע מאיזה מזכויות החברה כאמור בתקנון זה.

91. המשתמש מצהיר, כי רק האמור בתקנון זה יחייב את הצדדים.

92. המשתמש מצהיר, כי הוא מסכים בהתאם לתיקון 40 לחוק התקשורת, להיות נמען להודעות פרסומיות שישלחו אליו מהאתר וכי ידוע לו שיוכל בכל עת לפנות באמצעות כתובת המייל המופיעה באתר, לצורך הסרתו מרשימת התפוצה והפסקת משלוח הודעות פרסומיות אליו.

93. המשתמש מצהיר שידוע לו שנוסחי התקנונים מתעדכנים מפעם לפעם בעוד הנוסחים ההיסטוריים של התקנונים נשמרים בכתובת ופתוחים בכל עת לעיון הגולשים.

94. המשתמש מצהיר, כי ידוע לו שאין האמור באתר יכול להוות ייעוץ מקצועי ו/או משפטי ו/או ייעוץ כלל.

95. מקום השיפוט הבלעדי בכל עניין ומחלוקת בכל הנוגע לשירותים באתר, יהיה בית המשפט המוסמך בתל-אביב בלבד, אשר ידון בעניין בהתאם לדיני מדינת ישראל.

פרטי החברה מפעילת האתר

למידע אודות האתר, ולשאלות הקשורות עם תוכנו ולביטול עסקה ניתן להתקשר עם מחלקת שירות לקוחות:
בטלפון: 03-5087988

בפקס: 03-5087988

בדואר אלקטרוני: office@ambatnet.co.il
x

#{title}

#{text}

#{price}