מוט מגבת כפול – למה להשתמש באחד אם אפשר להשתמש בכפול?

חלק מתהליך של תכנון חדר ועיצובו, מתייחס לשאלה כיצד אנחנו יכולים לחסוך מקום, כיצד אנחנו יכולים לייעל את השימוש במקום, על מנת שנוכל להשתמש בו בצורה הרבה יותר אפקטיבית ולא פחות חשוב, על מנת שנוכל להשתמש בו לצרכים רבים יותר, מבלי שנרגיש שאנחנו נדחסים או מבלי שנרגיש שאנחנו צריכים להיזהר שמא אם נעשה תנועה קל, נפגע במשהו בלי כוונה.
דוגמא טובה לכך הוא חדר אמבטיה. מדובר בחדר שבבסיסו הוא הרבה יותר קטן מחדרים אחרים,  יש בו אלמנטים קבועים שבלעדיהם אי אפשר להסתדר, ולמען האמת גם אם לא נתקין אותם אז לא נוכל לעשות שום שימוש בחדר, יתרה מזו, אנחנו צריכים להוסיף אלמנטים מסוימים על מנת שהחדר יהיה בנוי בצורה נוחה וגם מעוצבת יפה.
לכן לצד אלמנטים כמו אמבטיה, כיור, אסלה, ארון שירות, אנחנו נצטרך גם להתקין מוט מגבת, עליו נוכל לתלות את המגבות, בין אם אלו שמיועדות לניגוב ידיים ובין אם אלו שמיועדות לניגוב של הגוף אחרי מקלחת. על מנת לחסוך במקום ולעשות את זה בצורה הרבה יותר יעילה, רצוי שאנחנו נשתמש במוט מגבת כפול ולא במוט רגיל.

מדוע כפול עדיף לנו?

מבחינה פרקטית, אם יש 2-3 אנשים אשר משתמשים בחדר האמבטיה, אז באופן טבעי כל אחד צריך לתלות את המגבת שלו. מאחר וכל אחד ירצה לפרוס אותה בצורה נוחה על מנת שתתייבש כמו שצריך, אז חייבים שיהיה לו מספיק מקום לשם. לא נוכל לעשות את זה רק על מוט בודד. לכן מוטב שיהיה בחדר מוט מגבת כפול ולא שני מוטות שייתפסו מקום.

איפה נכון להתקין את המוט

באופן עקרוני, הדבר הנכון ביותר לעשות, זה להתקין את המוט במרחק סביר מהאמבטיה ויחד עם זאת, במקום בו אין שום דבר אחר, כך שלא יהיה צפוף מדי, לא בעין וגם לא כשרוצים לפרוס את המגבת בצורה נוחה. מוט מגבת כפול תופס מעט יותר מקום ממוט רגיל ולכן זה גם נכון יותר להתקין מוט כזה.

פנו אלינו למידע נוסף

אצלנו באמבטנט תוכלו לקבל את כל המידע שאתם מחפשים בנושא, הטלפון שלנו הוא 073-7594702. אנחנו כאן בשבילכם.
ארונות אמבטיה
x

#{title}

#{text}

#{price}